تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

تبلیغات

مصاحبه با دهیار نمونه بخش مرکزی شهرستان لنگرود

  به کسی که ازطرف شورای روستا مأمور می‌شود تا یک روستا را اداره و نگاهداری کند، دهیار می گویند. در گذشته مامور اداره روستا دهبان یا کدخدا نامیده می‌شد. در حقیقت، دهیار همان شهردار روستا می باشد. دهیار فردی است که به انتخاب اکثریت اعضای شورای اسلامی روستا برای مدت 4 سال جهت مدیریت روستا انتخاب و برای گزینش و صدور حکم انتصاب به بخشداری معرفی می‌گردد. انتخاب دهیار صرفاً توسط شورای اسلامی روستا انجام می‌گیرد.

  مدتی بود قصد داشتیم با دهیار پرتلاش روستای ساداتمحله کوشالشاه مصاحبه ای داشته باشیم. جای خوشحالی دارد که آقای سیدنصیر اجدادی در سال 91 به عنوان دهیار برتر بخش مرکزی شهرستان لنگرود معرفی شدند. ایشان ارتباط خوبی نیز با مردم روستا دارند و در این مدت اعتماد اهالی و مسئولین را کسب کرده اند. با این وجود مشکلاتی نیز در روستا مشاهده می‌شود و انتظاراتی نیز وجود دارد که قابل بررسی است؛ در این گفتگوی یکساعته پرسشهایی از آقای اجدادی داشتیم که ایشان نیز با حوصله پاسخ داده اند. متن زیر حاصل این گپ و گفت است که به حضورتان تقدیم می شود.

  برای مشاهده گفتگو بر روی ادامه مطلب کلیک کنید.

   


  این مطلب تا کنون بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ پنجشنبه 11 دي 1348 [ گزارش پست ]
  منبع
  برچسب ها : روستا ,دهیار ,شورای ,شهرستان لنگرود ,مرکزی شهرستان ,اسلامی روستا ,شورای اسلامی ,مرکزی شهرستان لنگرود ,شورای اسلامی روستا ,
  مصاحبه با دهیار نمونه بخش مرکزی شهرستان لنگرود

تبلیغات


 • Ads1

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز چهار شنبه 29 شهريور 1396

تبلیغات

پارس ایرانیک جهت سفارش تبلیغات با ایمیل زیر در ارتباط باشید
mohsen_msl@yahoo.com

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر